Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D21A      4.30 km, 220 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dočkalová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         45.14         
 2. Novotná Petra             PHK6651 C OK 99 Hradec Králové            47.09   + 1.55
 3. Indráková Adélka          UOL9153 A SK Univerzity Palackého Olomou  49.50   + 4.36
 4. Labašová Katarína         ASU8351 E Magnus Orienteering             52.10   + 6.56
 5. Soukupová Lucie           SJC8951 R Sportcentrum Jičín              55.17   +10.03
 6. Juračková Jana            LPU8653 C OK Lokomotiva Pardubice         57.47   +12.33
 7. Bucká Martina             ABR8651 C A-team Bruntál                  59.36   +14.22
    Viková Vendula            STH8951 C SK Studenec                      DISK         
    Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Králová Michaela          CTB7959 C SK Chotěboř                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H21A      5.00 km, 260 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            37.05         
 2. Dusílek Adam              SRK8902 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  39.42   + 2.37
 3. Zvěřina Petr              PHK8204 E OK 99 Hradec Králové            40.04   + 2.59
 4. Hovorka Jan               LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice         40.41   + 3.36
 5. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        41.02   + 3.57
 6. Jansa Jiří                CHT8402 R SK Chrast                       41.19   + 4.14
 7. Udrzal Tomas              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         42.02   + 4.57
 8. Beneš Jan                 SJC8703 C Sportcentrum Jičín              43.05   + 6.00
 9. Gazdačko Jan              SHK8404 C TJ Slavia Hradec Králové        44.11   + 7.06
10. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         44.57   + 7.52
11. Matyja Rafal              PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       45.04   + 7.59
12. Mrázek Jiří               DKP7911 C OOB Kotlářka                    45.16   + 8.11
13. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové        46.46   + 9.41
14. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         47.02   + 9.57
15. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         47.08   +10.03
16. Cych Piotr                KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  47.48   +10.43
17. Kopáček Jan               CHT8510 C SK Chrast                       48.56   +11.51
18. Strachota Petr            TJN8700 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    49.11   +12.06
19. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        49.26   +12.21
20. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        50.07   +13.02
21. Špacír Jan                UOL8805 C SK Univerzity Palackého Olomou  51.38   +14.33
22. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        52.34   +15.29
23. Mostek Lukasz             PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       55.45   +18.40
24. Černohous Jan             JPV8335 C SK Prostějov                    56.24   +19.19
25. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        56.47   +19.42
26. Herman Jan                LPU8505 C OK Lokomotiva Pardubice         59.30   +22.25
27. Dzioba Jakub              PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       61.04   +23.59
28. Gmur Karol                UAR     C UKS Arkady Raszkow              62.05   +25.00
    Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Špicar Petr               SJC8801 C Sportcentrum Jičín               DISK         
    Henych Martin             SJC8601 R Sportcentrum Jičín               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D10C      2.00 km, 55 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chaloupková Kateřina      CHC0051 C KOB Choceň                      21.02         
 2. Peterová Jana             DOB0051 C KOB Dobruška                    22.07   + 1.05
 3. Filipová Tereza           SRK0050 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.23   + 2.21
 4. Pilná Bára                VRL0052 C TJ Spartak Vrchlabí             25.10   + 4.08
 5. Václavková Zuzana         ASU0098 C Magnus Orienteering             26.51   + 5.49
 6. Brožová Zuzana            LPU0053 C OK Lokomotiva Pardubice         32.28   +11.26
 7. Držková Berenika          LPU0151 C OK Lokomotiva Pardubice         34.52   +13.50
 8. Vojtíšková Viktorie       LPU0051 C OK Lokomotiva Pardubice         38.15   +17.13
 9. Schvachová Lucie          LPU0153 C OK Lokomotiva Pardubice         38.24   +17.22
10. Stará Tereza              VRL0051 C TJ Spartak Vrchlabí             40.18   +19.16
11. Nacu Šárka                LPU0052 C OK Lokomotiva Pardubice         45.24   +24.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D10N      3.35 km, 60 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vejražková Rozárka        SJC0151 C Sportcentrum Jičín              22.07         
2. Háková Tereza             VRL0151 C TJ Spartak Vrchlabí             28.32   + 6.25
3. Jelínková Zuzana          CHC0151 C KOB Choceň                      28.56   + 6.49
4. Thýnová Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        34.09   +12.02
5. Vandasová Adéla           VAM0251 C OOB Vamberk                     36.45   +14.38
6. Shánělová Štěpánka        CHC0152 C KOB Choceň                      39.17   +17.10
7. Thýnová Nikola            SHK0051 C TJ Slavia Hradec Králové        40.08   +18.01
8. Weberová Adéla            PHK0155 C OK 99 Hradec Králové            47.53   +25.46
9. Flégrová Nikol            SHK0150 C TJ Slavia Hradec Králové        52.31   +30.24
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D12C      2.30 km, 70 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Semrádová Jana            CHC9951 C KOB Choceň                      28.25         
 2. Chaloupková Veronika      CHC9852 B KOB Choceň                      28.38   + 0.13
 3. Waňková Martina           VRL9951 B TJ Spartak Vrchlabí             28.47   + 0.22
 4. Šrenkelová Ilona          LPU9955 C OK Lokomotiva Pardubice         30.36   + 2.11
 5. Vondráková Barbora        LTU9851 B Lokomotiva Trutnov              31.01   + 2.36
 6. Háková Kateřina           VRL9952 C TJ Spartak Vrchlabí             32.19   + 3.54
 7. Sedláčková Tereza         LTU9852 C Lokomotiva Trutnov              32.34   + 4.09
 8. Cych Agnieszka            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  32.39   + 4.14
 9. Jezdinská Natálie         STH9954 C SK Studenec                     32.40   + 4.15
10. Urbanová Markéta          STH9953 C SK Studenec                     32.54   + 4.29
11. Kopecká Anna              KUN9951 C TJ Sokol Kunvald                33.52   + 5.27
12. Cermanová Petra           LTU9854 C Lokomotiva Trutnov              33.56   + 5.31
13. Zlámalová Nikola          SJC9951 C Sportcentrum Jičín              34.57   + 6.32
14. Faltová Anna              SJC9851 C Sportcentrum Jičín              35.00   + 6.35
15. Truněčková Kateřina       PHK9953 C OK 99 Hradec Králové            35.56   + 7.31
16. Kalenská Dominika         STH9958 C SK Studenec                     36.18   + 7.53
17. Matoušová Kateřina        VRL9955 B TJ Spartak Vrchlabí             36.43   + 8.18
18. Větříčková Andrea         SHK9951 C TJ Slavia Hradec Králové        36.48   + 8.23
19. Jarošová Michaela         SRK9952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  48.15   +19.50
20. Holinková Radka           ASU9897 C Magnus Orienteering             50.20   +21.55
21. Saisová Andrea            LPU9956 C OK Lokomotiva Pardubice         52.43   +24.18
22. Wierzba Wiktoria          KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  56.43   +28.18
23. Mačková Markéta           LTU9951 C Lokomotiva Trutnov              57.28   +29.03
24. Horní Edita               LTU9853 C Lokomotiva Trutnov              62.55   +34.30
25. Kiacová Veronika          LPU9953 C OK Lokomotiva Pardubice         67.33   +39.08
    Dopierala Romana          UAR     C UKS Arkady Raszkow               DISK         
    Mroz Aleksandra           UAR     C UKS Arkady Raszkow               DISK         
    Nowicka Wiktoria          UAR     C UKS Arkady Raszkow               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D12D      2.00 km, 55 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jiroutová Jana            STH9851 C SK Studenec                     41.20         
2. Gažiová Romana            CET9851 C TJ Loko Česká Třebová           49.51   + 8.31
3. Flégrová Aneta            SHK9854 C TJ Slavia Hradec Králové        52.47   +11.27
4. Takáčová Daniela          LPU9954 C OK Lokomotiva Pardubice        113.35   +72.15
MS Jankowska Joanna          KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  37.18         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D14C      2.70 km, 125 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         28.32         
 2. Hančová Petra             VRL9652 B TJ Spartak Vrchlabí             32.42   + 4.10
 3. Machačová Michaela        PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            34.08   + 5.36
 4. Novotná Klára             PHK9751 B OK 99 Hradec Králové            35.52   + 7.20
 5. Koderičová Tereza         LTU9651 C Lokomotiva Trutnov              36.40   + 8.08
 6. Schvachová Denisa         LPU9652 B OK Lokomotiva Pardubice         39.01   +10.29
 7. Cych Weronika             KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  40.39   +12.07
 8. Kadavá Denisa             STH9653 C SK Studenec                     40.52   +12.20
 9. Šádková Martina           PHK9653 B OK 99 Hradec Králové            41.14   +12.42
10. Kavalírová Julie          PHK9753 B OK 99 Hradec Králové            41.50   +13.18
11. Petrasová Zuzana          SRK9653 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  43.53   +15.21
12. Kulas Joana               UAR     C UKS Arkady Raszkow              44.08   +15.36
13. Šemberová Kristýna        STH9751 B SK Studenec                     45.15   +16.43
14. Tauchmanová Karolína      STH9651 B SK Studenec                     45.43   +17.11
15. Dubská Michaela           STH9752 B SK Studenec                     46.26   +17.54
16. Kosková Kateřina          SRK9654 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.45   +18.13
17. Zemánková Tereza          SRK9752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  47.08   +18.36
18. Chládková Simona          ZAM9651 B OB Sokol Žamberk                47.40   +19.08
19. Červená Adéla             SHK9755 B TJ Slavia Hradec Králové        48.29   +19.57
20. Matyba Anna               UAR     C UKS Arkady Raszkow              51.12   +22.40
21. Šimůnková Barbora         STH9754 B SK Studenec                     53.17   +24.45
22. Olszanska Maja            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  54.30   +25.58
23. Vaňousová Martina         ASU9798 C Magnus Orienteering             59.44   +31.12
24. Langrová Anna             SHK9753 C TJ Slavia Hradec Králové        66.21   +37.49
25. Skrzypczak Paulina        UAR     C UKS Arkady Raszkow              84.05   +55.33
26. Witek Jagoda              UAR     C UKS Arkady Raszkow              95.02   +66.30
27. Marciniak Sara            UAR     C UKS Arkady Raszkow              99.57   +71.25
    Plesinska Klaudia         KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D14D      2.40 km, 65 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Tryznová Lucie            VRL9751 C TJ Spartak Vrchlabí             28.35         
2. Haber Zosia               KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  31.05   + 2.30
3. Procházková Aneta         LTU9652 C Lokomotiva Trutnov              31.31   + 2.56
4. Šádková Lucie             PHK9654 C OK 99 Hradec Králové            40.26   +11.51
5. Provazníková Darja        LPU9651 C OK Lokomotiva Pardubice         46.29   +17.54
6. Kalouskova Simona         ASU     C Magnus Orienteering             62.51   +34.16
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D16C      3.10 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Svobodová Lenka           LTU9551 A Lokomotiva Trutnov              31.47         
2. Pacholíková Lucie         STH9552 B SK Studenec                     40.01   + 8.14
3. Brajer Dominika           UAR     C UKS Arkady Raszkow              40.52   + 9.05
4. Sobanska Patrycja         UAR     C UKS Arkady Raszkow              66.10   +34.23
   Ulčová Tereza             SRK9553 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D16D      3.00 km, 110 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šrenkelová Soňa           LPU9553 C OK Lokomotiva Pardubice         59.45         
2. Dopierala Dominka         UAR     C UKS Arkady Raszkow              60.11   + 0.26
3. Šrenkelová Kateřina       LPU9554 C OK Lokomotiva Pardubice         71.40   +11.55
   Grunerová Jana            BRU9551 C Ulita Broumov                    DISK         
   Kolářová Zuzana           BRU9452 C Ulita Broumov                    DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D18C      3.50 km, 125 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou  39.26         
 2. Doležalová Radka          VRL9252 A TJ Spartak Vrchlabí             41.11   + 1.45
 3. Grundmannová Hana         LTU9251 B Lokomotiva Trutnov              44.04   + 4.38
 4. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.57   + 5.31
 5. Havlíčková Nikola         JIL9352 B OK Jilemnice                    45.03   + 5.37
 6. Jebavá Lucie              VRL9254 B TJ Spartak Vrchlabí             46.16   + 6.50
 7. Peremská Dana             SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.29   +11.03
 8. Kopecká Eliška            KUN9251 B TJ Sokol Kunvald                51.40   +12.14
 9. Palasová Pavlína          SJC9352 B Sportcentrum Jičín              52.50   +13.24
10. Bucharová Eliška          VRL9253 B TJ Spartak Vrchlabí             56.12   +16.46
11. Kisková Klára             LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice         56.36   +17.10
12. Jarošová Kateřina         SRK9357 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  58.37   +19.11
    Mistewicz Helena          UAR     C UKS Arkady Raszkow               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D21C      4.10 km, 185 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Doležalová Veronika       SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové        44.12         
 2. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     47.08   + 2.56
 3. Petrová Daniela           LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice         48.48   + 4.36
 4. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     50.31   + 6.19
 5. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    53.43   + 9.31
 6. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     54.12   +10.00
 7. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou  54.44   +10.32
 8. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        55.29   +11.17
 9. Samková Renáta            PHK7456 C OK 99 Hradec Králové            55.44   +11.32
10. Knoblochová Kamila        VRL8353 C TJ Spartak Vrchlabí             56.31   +12.19
11. Peterová Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    56.51   +12.39
12. Novotná Barbora           SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové        56.54   +12.42
13. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         58.14   +14.02
14. Stulíková Barbora         SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové        58.15   +14.03
15. Plačková Iva              DOB8151 C KOB Dobruška                    59.48   +15.36
16. Ulahelová Jana            LTU8451 C Lokomotiva Trutnov              60.10   +15.58
17. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    60.32   +16.20
18. Zákravská Šárka           SNA8951 C TJ Start Náchod                 62.56   +18.44
19. Kondělková Radka          HOS7951 C TJ Tatran Hostinné              62.58   +18.46
20. Pilgrová Jana             CET8251 C TJ Loko Česká Třebová           66.18   +22.06
    Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Hůlková Marie             SNA8255 C TJ Start Náchod                  DISK         
    Špicarová Michaela        SJC8754 C Sportcentrum Jičín               DISK         
    Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Pilíková Veronika         CET8152 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
    Hájková Ludmila           CET7554 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
MS  Azeb Karim                PHK     C OK 99 Hradec Králové            40.26         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D21D      3.40 km, 130 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stolinová Lenka           DOB8158 C KOB Dobruška                    46.00         
 2. Kičinová Erika            VRL9154 B TJ Spartak Vrchlabí             47.10   + 1.10
 3. Kubečková Zdena           PHK7551 C OK 99 Hradec Králové            48.58   + 2.58
 4. Kokaislová Eva            LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice         50.10   + 4.10
 5. Bednářová Michaela        VAM8951 C OOB Vamberk                     54.06   + 8.06
 6. Hostinská Jana            VAM8451 C OOB Vamberk                     54.15   + 8.15
 7. Toužilová Martina         SHK8051 R TJ Slavia Hradec Králové        54.16   + 8.16
 8. Pavelková Kateřina        LPU8560 C OK Lokomotiva Pardubice         61.16   +15.16
 9. Sůvová Barbora            LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice         61.32   +15.32
10. Vojtíšková Erika          LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice         62.12   +16.12
11. Šírová Natálie            VRL9052 C TJ Spartak Vrchlabí             63.27   +17.27
12. Müllerová Hana            VAM8851 C OOB Vamberk                     63.48   +17.48
13. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     64.38   +18.38
14. Horká Marie               ALB9050 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       65.11   +19.11
15. Gazdačková Michala        SHK8653 C TJ Slavia Hradec Králové        66.23   +20.23
16. Karlíková Renata          ZAM7551 C OB Sokol Žamberk                67.30   +21.30
17. Vanousova Iva             ASU     C Magnus Orienteering             69.43   +23.43
18. Mihálová Dáša             TZL8951 C SKOB Zlín                       72.23   +26.23
19. Lulayová Zuzana           LPU8551 C OK Lokomotiva Pardubice         73.18   +27.18
20. Novotna Katerina          SHK     C TJ Slavia Hradec Králové        74.09   +28.09
21. Cabalková Jana            ZAM8751 C OB Sokol Žamberk                74.13   +28.13
22. Grunerová Martina         BRU9351 C Ulita Broumov                   78.44   +32.44
23. Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                      80.52   +34.52
24. Koutná Kateřina           PHK9351 C OK 99 Hradec Králové            86.59   +40.59
25. Gdovinová Zuzana          BRM8051 C Sokol Burdych                   92.58   +46.58
26. Pavelková Soňa            TYN8555 C SK Týniště nad Orlicí          114.58   +68.58
27. Doležalová Marie          TYN8651 C SK Týniště nad Orlicí          119.17   +73.17
    Šafářová Renata           ALB8650 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D35C      3.80 km, 155 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  48.50         
 2. Mikulecká Nataša          SRK4751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.22   + 1.32
 3. Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            50.49   + 1.59
 4. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         51.46   + 2.56
 5. Švadlenová Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      52.00   + 3.10
 6. Křivdová Lenka            CHC7251 C KOB Choceň                      53.06   + 4.16
 7. Zemanová Jarmila          SRK6651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  53.58   + 5.08
 8. Rykalová Jitka            VAM7251 C OOB Vamberk                     56.05   + 7.15
 9. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        56.36   + 7.46
10. Štreglová Andrea          VRL7552 C TJ Spartak Vrchlabí             58.27   + 9.37
11. Zlámalová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín              60.46   +11.56
12. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  62.52   +14.02
13. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         63.19   +14.29
14. Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         64.23   +15.33
15. Kalenská Kateřina         STH7351 C SK Studenec                     66.29   +17.39
16. Panchártková Jitka        PHK5951 C OK 99 Hradec Králové            69.13   +20.23
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D35D      3.20 km, 130 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cabalková Ivana           ZAM6351 C OB Sokol Žamberk                43.17         
 2. Azebová Martina           PHK6757 C OK 99 Hradec Králové            45.11   + 1.54
 2. Lamichová Iva             PHK6353 C OK 99 Hradec Králové            45.11   + 1.54
 4. Chládková Eva             ZAM7051 C OB Sokol Žamberk                45.32   + 2.15
 5. Chaloupková Lenka         CHC6951 C KOB Choceň                      46.19   + 3.02
 6. Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.24   + 3.07
 7. Roudná Eva                LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice         46.58   + 3.41
 8. Fundová Hana              SHK6752 C TJ Slavia Hradec Králové        48.59   + 5.42
 9. Zemánková Eva             SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.34   + 7.17
10. Kobližková Hana           ZAM5851 C OB Sokol Žamberk                52.02   + 8.45
11. Vlčková Pavla             TYN6351 C SK Týniště nad Orlicí           53.33   +10.16
12. Justová Jana              PHK6153 C OK 99 Hradec Králové            54.54   +11.37
13. Egrtová Jitka             SHK6354 C TJ Slavia Hradec Králové        55.35   +12.18
14. Koutná Alena              PHK7052 C OK 99 Hradec Králové            55.38   +12.21
15. Vlachová Hana             VRL6251 C TJ Spartak Vrchlabí             57.22   +14.05
16. Frömmelová Dana           BRU7251 C Ulita Broumov                   57.24   +14.07
17. Weisbauerová Blanka       LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice         57.33   +14.16
18. Jelínková Marta           CHC6751 C KOB Choceň                      57.47   +14.30
19. Maňáková Silvie           PHK7151 C OK 99 Hradec Králové            57.50   +14.33
20. Petrželová Alena          LTU6351 C Lokomotiva Trutnov              58.01   +14.44
21. Valachová Jana            LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice         58.39   +15.22
22. Semrádová Jitka           CHC6651 C KOB Choceň                      59.26   +16.09
23. Hlaváčková Renata         PHK7060 C OK 99 Hradec Králové            61.28   +18.11
24. Doležalová Ivana          TYN6451 C SK Týniště nad Orlicí           61.29   +18.12
25. Divecká Růžena            SHK6753 C TJ Slavia Hradec Králové        63.26   +20.09
26. Háková Eva                NPA6951 C SK lyžování a OB Nová Paka      65.22   +22.05
27. Kološová Jana             LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice         65.45   +22.28
28. Zencakova Marie           XYZ     C Neregitrovani 2                 67.16   +23.59
29. Tužilová Štěpánka         LPU7052 C OK Lokomotiva Pardubice         69.02   +25.45
30. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ Start Náchod                 70.30   +27.13
31. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou  73.19   +30.02
32. Pilná Libuše              VRL7153 C TJ Spartak Vrchlabí             73.26   +30.09
33. Schvachová Stanislava     LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice         75.24   +32.07
34. Kašparová Eva             TYN7452 C SK Týniště nad Orlicí           79.29   +36.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D45C      3.40 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO Opava,Přátele orientačníh  49.01         
2. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         53.37   + 4.36
3. Nýdrlová Eva              VRL5451 C TJ Spartak Vrchlabí             57.24   + 8.23
4. Novotná Iva               SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové        57.31   + 8.30
5. Baštová Alena             LPU5752 C OK Lokomotiva Pardubice         59.42   +10.41
6. Hušková Eva               NPA5754 C SK lyžování a OB Nová Paka      60.35   +11.34
7. Dočkalová Jiřina          LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         63.40   +14.39
8. Sombotová Alena           LTU6151 C Lokomotiva Trutnov              64.54   +15.53
9. Šabatková Zdena           SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové        73.11   +24.10
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D45D      2.90 km, 120 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hepnerová Dagmar          SHK5451 C TJ Slavia Hradec Králové        49.19         
 2. Bienová Věra              SJC5752 C Sportcentrum Jičín              50.20   + 1.01
 3. Gazdačková Jana           SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové        55.23   + 6.04
 4. Nožková Dagmar            ZAM6251 C OB Sokol Žamberk                56.12   + 6.53
 5. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         56.50   + 7.31
 6. Kalousová Dana            ZAM5951 C OB Sokol Žamberk                58.56   + 9.37
 7. Svobodová Eva             SHK5853 C TJ Slavia Hradec Králové        60.52   +11.33
 8. Peremská Dana             SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  65.01   +15.42
 9. Balcarová Eva             PHK5952 C OK 99 Hradec Králové            65.45   +16.26
10. Lennerová Eva             LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice         66.40   +17.21
11. Stulíková Zuzana          SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové        66.58   +17.39
12. Felklova Jarmila          XYZ     C Neregitrovani 2                 66.59   +17.40
13. Dusílková Marie           SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  80.30   +31.11
14. Nováková Miloslava        ZAM6051 C OB Sokol Žamberk                85.11   +35.52
    Remešová Alena            VOD6150 C KOS Voděrady o.s.                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
D55C      3.00 km, 125 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK lyžování a OB Nová Paka      49.21         
2. Novotná Marie             PHK3951 C OK 99 Hradec Králové            53.08   + 3.47
3. Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         61.10   +11.49
4. Knoblochová Věra          VRL4851 C TJ Spartak Vrchlabí             64.34   +15.13
5. Martincová Helena         ZAM5051 C OB Sokol Žamberk                69.33   +20.12
6. Kutáčková Stanislava      LTU4751 C Lokomotiva Trutnov              76.14   +26.53
7. Ehlová Iva                SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  80.22   +31.01
   Nováková Jana             NPA5552 C SK lyžování a OB Nová Paka       DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H10C      2.10 km, 55 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Roudný Martin             LPU0002 C OK Lokomotiva Pardubice         17.30         
 2. Rusin Jan                 BRU0001 C Ulita Broumov                   18.41   + 1.11
 3. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             19.03   + 1.33
 4. Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                      23.12   + 5.42
 5. Roudný Václav             LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice         23.51   + 6.21
 6. Metelka Ondřej            PHK0101 C OK 99 Hradec Králové            30.28   +12.58
 7. Karásek Matěj             SJC0001 C Sportcentrum Jičín              31.11   +13.41
 8. Dudášek Ondřej            DOB0000 C KOB Dobruška                    40.52   +23.22
 9. Samek Tomáš               PHK0001 C OK 99 Hradec Králové            44.47   +27.17
10. Prudík Lukáš              ASU0047 C Magnus Orienteering             54.32   +37.02
    Žák Michal                LPU0003 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H10N      3.35 km, 60 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jakeš Josef               TYN0101 C SK Týniště nad Orlicí           24.22         
 2. Maryška Jan               SRK0203 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.35   + 3.13
 3. Růžička Radek             LPU0201 C OK Lokomotiva Pardubice         28.27   + 4.05
 4. Langr Jan                 SHK0101 C TJ Slavia Hradec Králové        29.52   + 5.30
 5. Tryzna Matěj              VRL0004 C TJ Spartak Vrchlabí             30.55   + 6.33
 6. Šabata Radek              SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  43.02   +18.40
 7. Stránský Marek            LPU0006 C OK Lokomotiva Pardubice         46.07   +21.45
 8. Rusz Rostislav            KUN0101 C TJ Sokol Kunvald                49.02   +24.40
 9. Břeň Daniel               SJC0102 C Sportcentrum Jičín              50.46   +26.24
10. Zemánek Mikuláš           SRK0201 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.33   +31.11
11. Školník Eduard            BRU0103 C Ulita Broumov                   70.16   +45.54
    Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H12C      2.70 km, 70 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Daniel             SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.59         
 2. Locker Tomáš              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.50   + 5.51
 3. Sosenko Szymon            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  28.53   + 6.54
 4. Macko Lukáš               SJC9901 C Sportcentrum Jičín              28.59   + 7.00
 5. Křivda Tomáš              CHC9901 C KOB Choceň                      29.19   + 7.20
 6. Ryba David                SHK9902 C TJ Slavia Hradec Králové        31.21   + 9.22
 7. Kavalír Jáchym            PHK9901 C OK 99 Hradec Králové            31.31   + 9.32
 8. Ferbr Jan                 SJC9902 C Sportcentrum Jičín              33.19   +11.20
 9. Starý Ondra               VRL9802 B TJ Spartak Vrchlabí             33.28   +11.29
10. Břeň Lukáš                SJC9805 C Sportcentrum Jičín              33.31   +11.32
11. Kalenský Aleš             STH9801 C SK Studenec                     34.42   +12.43
12. Šabata Milan              SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  35.27   +13.28
13. Maňák Michal              PHK9801 B OK 99 Hradec Králové            35.48   +13.49
14. Žák Jan                   LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice         36.42   +14.43
15. Fencl Jonáš               LPU9902 C OK Lokomotiva Pardubice         37.23   +15.24
16. Václavek Martin           ASU9848 C Magnus Orienteering             38.32   +16.33
17. Killar Dominik            LTU9902 C Lokomotiva Trutnov              39.36   +17.37
18. Gebrt Jan                 SHK9801 B TJ Slavia Hradec Králové        43.40   +21.41
19. Tomeš Jan                 VRL9801 C TJ Spartak Vrchlabí             45.54   +23.55
20. Kubánek Jaroslav          SJC9803 C Sportcentrum Jičín              47.44   +25.45
21. Schvach Hynek             LPU9904 C OK Lokomotiva Pardubice         81.14   +59.15
    Becmer Dawid              KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska   DISK         
    Zeman Jan                 SRK9800 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H12D      2.40 km, 65 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jelínek Tomáš             CHC9903 C KOB Choceň                      28.18         
2. Vídeňský Jakub            VAM9801 C OOB Vamberk                     35.04   + 6.46
3. Skalický Johan            ASU9948 C Magnus Orienteering             35.21   + 7.03
4. Frömmel Martin            BRU9801 C Ulita Broumov                   41.16   +12.58
5. Hůlek Matěj               PHK9904 C OK 99 Hradec Králové            41.39   +13.21
6. Kašpar Jan                TYN9801 C SK Týniště nad Orlicí           43.34   +15.16
7. Trávníček Tomáš           LPU9809 C OK Lokomotiva Pardubice         53.39   +25.21
8. Rusz Vratislav            KUN9801 C TJ Sokol Kunvald                53.55   +25.37
9. Novák David               CHC9802 C KOB Choceň                      57.57   +29.39
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H14C      3.20 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotný Vojtěch           LPU9702 B OK Lokomotiva Pardubice         31.17         
 2. Mašata Matěj              PHK9601 B OK 99 Hradec Králové            33.09   + 1.52
 3. Vyskočil Štěpán           VAM9701 B OOB Vamberk                     36.58   + 5.41
 4. Netuka Vojtěch            SHK9701 B TJ Slavia Hradec Králové        37.15   + 5.58
 5. Lesák Jakub               ZAM9603 B OB Sokol Žamberk                39.27   + 8.10
 6. Růžička Adam              PHK9704 B OK 99 Hradec Králové            40.16   + 8.59
 7. Horáček Petr              PHK9602 B OK 99 Hradec Králové            40.43   + 9.26
 8. Zlámal David              SJC9603 B Sportcentrum Jičín              40.49   + 9.32
 9. Nowak Maciej              KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  41.07   + 9.50
10. Zikmund Zdeněk            SJC9703 B Sportcentrum Jičín              43.18   +12.01
11. Trejbal Václav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        45.06   +13.49
12. Klíma Zdeněk              STH9604 C SK Studenec                     45.09   +13.52
13. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              48.03   +16.46
14. Rykala Filip              VAM9601 B OOB Vamberk                     49.31   +18.14
15. Zimny Karol               UAR     C UKS Arkady Raszkow              49.50   +18.33
16. Semrád Ladislav           CHC9701 B KOB Choceň                      50.56   +19.39
17. Grossmann Richard         VRL9602 C TJ Spartak Vrchlabí             51.04   +19.47
18. Tužil Ondřej              LPU9601 B OK Lokomotiva Pardubice         53.34   +22.17
19. Bezdíček Kryštof          LPU9706 B OK Lokomotiva Pardubice         53.46   +22.29
20. Kaczocha Przemyslaw       UAR     C UKS Arkady Raszkow              54.04   +22.47
21. Taclík Milan              LTU9601 C Lokomotiva Trutnov              55.01   +23.44
22. Růta Vojtěch              KTA9701 B SK Kotnov Tábor                 68.07   +36.50
23. Jurica Jan                LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice         68.49   +37.32
24. Jezdinský Petr            STH9602 C SK Studenec                     70.22   +39.05
25. Tomek Jan                 LPU9610 C OK Lokomotiva Pardubice         72.49   +41.32
26. Gasior Mateusz            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  73.13   +41.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H14D      3.00 km, 110 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Glowacz Pawel             KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  44.09         
 2. Dušek Martin              ZAM9602 C OB Sokol Žamberk                46.17   + 2.08
 3. Hudák Daniel              VAM9702 C OOB Vamberk                     55.04   +10.55
 4. Havránek Tomáš            ASU9649 C Magnus Orienteering             60.56   +16.47
 5. Moore Herbert             KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  62.01   +17.52
 6. Kalousek Tomas            ASU     C Magnus Orienteering             68.33   +24.24
 7. Martinec Michal           ALB9600 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       70.00   +25.51
 8. Sedláček Daniel           LTU9701 C Lokomotiva Trutnov              70.22   +26.13
 9. Kalousek Pavel            ASU     C Magnus Orienteering             74.31   +30.22
10. Cukor Martin              ZAM9701 C OB Sokol Žamberk                79.32   +35.23
11. Valeš Martin              VAM9703 C OOB Vamberk                    111.13   +67.04
MS  Kašpar Michal             TYN9502 C SK Týniště nad Orlicí          117.11   +73.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H16C      3.40 km, 170 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Waněk Adam                VRL9501 A TJ Spartak Vrchlabí             32.07         
 2. Dvořáček Radek            VAM9401 B OOB Vamberk                     32.42   + 0.35
 3. Kučera Štěpán             STH9401 B SK Studenec                     34.45   + 2.38
 4. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    35.14   + 3.07
 5. Šmejc Jakub               SJC9401 B Sportcentrum Jičín              36.21   + 4.14
 6. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      38.12   + 6.05
 7. Jiroušek Vít              SRK9402 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  38.28   + 6.21
 8. Kučera Tomáš              STH9402 B SK Studenec                     40.13   + 8.06
 9. Heřman Ondřej             SRK9503 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  40.17   + 8.10
10. Kosek Jan                 SRK9507 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.40   +12.33
11. Sháněl Jan                CHC9402 C KOB Choceň                      47.32   +15.25
12. Szostak Adrian            UAR     C UKS Arkady Raszkow              48.48   +16.41
13. Mašek Ondřej              SRK9502 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.49   +18.42
14. Kamenický Ondřej          PHK9401 B OK 99 Hradec Králové            57.43   +25.36
15. Lemberk Jakub             LPU9501 C OK Lokomotiva Pardubice         59.19   +27.12
16. Růžička Karel             PHK9502 C OK 99 Hradec Králové            78.26   +46.19
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H16D      2.80 km, 100 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jirges Radek              ASU9448 C Magnus Orienteering             36.14         
2. Hauptfleisch Filip        SRK9401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  58.41   +22.27
3. Rysavy Ondrej             ASU     C Magnus Orienteering             72.28   +36.14
4. Čejka Michal              STH     C SK Studenec                     84.30   +48.16
   Píro Tomáš                VAM9501 C OOB Vamberk                      DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H18C      4.20 km, 140 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubelka Tomáš             LPU9307 B OK Lokomotiva Pardubice         36.49         
 2. Chloupek Adam             STH9302 A SK Studenec                     37.51   + 1.02
 3. Doležel Ondřej            STE9202 B SK SKI-OB Šternberk             37.59   + 1.10
 4. Kudera Daniel             SHK9208 B TJ Slavia Hradec Králové        39.49   + 3.00
 5. Dutkowski Mikolaj         UAR     C UKS Arkady Raszkow              40.31   + 3.42
 6. Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk             40.34   + 3.45
 7. Smitka Jan                SHK9204 B TJ Slavia Hradec Králové        41.07   + 4.18
 8. Hladík František          STH9203 B SK Studenec                     42.41   + 5.52
 9. Smutný Šimon              VAM9301 B OOB Vamberk                     44.24   + 7.35
10. Jakeš Vojtěch             TYN9301 C SK Týniště nad Orlicí           47.55   +11.06
11. Matyja Tadeusz            PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       48.24   +11.35
12. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         51.16   +14.27
13. Jakubec Matouš            ASU9204 C Magnus Orienteering             51.47   +14.58
14. Skyva Petr                STE9307 A SK SKI-OB Šternberk             56.38   +19.49
MS  Lux Filip                 KUN9102 C TJ Sokol Kunvald                54.54   +18.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H21C      4.70 km, 235 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hovorka Lukáš             LPU9001 R OK Lokomotiva Pardubice         39.03         
 2. Polák Vlastimil           VRL7702 C TJ Spartak Vrchlabí             43.17   + 4.14
 2. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     43.17   + 4.14
 4. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  43.20   + 4.17
 5. Valík Ondřej              PHK7801 C OK 99 Hradec Králové            43.38   + 4.35
 6. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    43.58   + 4.55
 7. Petras Tomáš              VAM8801 C OOB Vamberk                     44.25   + 5.22
 8. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    44.38   + 5.35
 9. Štregl Petr               VRL7303 C TJ Spartak Vrchlabí             45.43   + 6.40
10. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      45.53   + 6.50
11. Samek Petr                PHK7302 C OK 99 Hradec Králové            46.38   + 7.35
12. Držka Štěpán              LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice         47.10   + 8.07
13. Klapal Michal             VAM8802 C OOB Vamberk                     47.18   + 8.15
14. Jirásek Aleš              LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice         48.07   + 9.04
15. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         48.41   + 9.38
16. Král Aleš                 CTB7801 C SK Chotěboř                     48.42   + 9.39
17. Kupka Jaroslav            ALB7800 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       49.29   +10.26
18. Čáp Ondřej                DOB7405 C KOB Dobruška                    49.54   +10.51
19. Andrš Jiří                VAM8601 C OOB Vamberk                     50.06   +11.03
20. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      51.59   +12.56
21. Pátek Lukáš               SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  52.10   +13.07
22. Fukátko Jan               LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice         52.54   +13.51
23. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ Start Náchod                 53.10   +14.07
24. Hladký Viktor             VAM8201 C OOB Vamberk                     54.25   +15.22
25. Burdych Tomáš             BRM8201 C Sokol Burdych                   55.03   +16.00
26. Toužil Karel              SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové        55.49   +16.46
27. Strachota Michal          TJN8300 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    55.50   +16.47
28. Chrást Tomáš              STH7401 C SK Studenec                     57.55   +18.52
29. Škoda Jáchym              SNA8702 C TJ Start Náchod                 58.41   +19.38
30. Maňák Matěj               PHK9302 A OK 99 Hradec Králové            61.00   +21.57
31. Drhlík Petr               VAM8301 C OOB Vamberk                     61.12   +22.09
32. Kadečka Petr              ALB8400 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       63.00   +23.57
33. Pátek Michal              CHC8603 C KOB Choceň                      65.38   +26.35
34. Jakeš Ondřej              TYN9103 B SK Týniště nad Orlicí           67.03   +28.00
35. Jána Michal               LTU8401 C Lokomotiva Trutnov              70.01   +30.58
36. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      71.19   +32.16
37. Souček Michal             SHK9007 B TJ Slavia Hradec Králové        84.10   +45.07
    Hanč Petr                 VRL8001 C TJ Spartak Vrchlabí              DISK         
    Krmaš Václav              SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Lžíčař Martin             DOB8803 C KOB Dobruška                     DISK         
    Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H21D      3.70 km, 185 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grundman Vojtěch          CHC8801 C KOB Choceň                      39.37         
 2. Kokaisl Tomáš             LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice         44.54   + 5.17
 3. Fridrich Petr             LPU7303 C OK Lokomotiva Pardubice         45.45   + 6.08
 4. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            47.36   + 7.59
 5. Procházka Martin          LTU8101 C Lokomotiva Trutnov              48.58   + 9.21
 6. Sokol Milan               BRM7201 C Sokol Burdych                   49.53   +10.16
 7. Duch Zdeněk               LPU8306 C OK Lokomotiva Pardubice         52.50   +13.13
 8. Pešek Kamil               CET8002 C TJ Loko Česká Třebová           53.22   +13.45
 9. Hromádko Přemysl          BRM7601 C Sokol Burdych                   63.05   +23.28
10. Rykala Daniel             VAM9101 C OOB Vamberk                     70.44   +31.07
11. Král Jiří                 VAM7701 C OOB Vamberk                     91.55   +52.18
12. Macháň Václav             SRK9001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  93.22   +53.45
    Uždil Miloš               BRU9001 C Ulita Broumov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H35C      4.00 km, 225 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     41.42         
 2. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         42.40   + 0.58
 3. Kratochvíl Karel          HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov        44.15   + 2.33
 4. Moskva Roman              ZLH7501 C TJ Zlaté Hory                   44.44   + 3.02
 5. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         45.24   + 3.42
 6. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        47.08   + 5.26
 7. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         48.18   + 6.36
 8. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            49.44   + 8.02
 9. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        50.52   + 9.10
10. Hubáček Libor             LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice            51.31   + 9.49
11. Hanuš Karel               HOS6701 C TJ Tatran Hostinné              54.19   +12.37
12. Procházka Josef           KON7219 C KOB Konice                      55.38   +13.56
13. Vondrouš Jaroslav         PHK5201 C OK 99 Hradec Králové            56.49   +15.07
14. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         64.51   +23.09
15. Janda Jiri                KNP     C I. Pražský SK neslyšících       97.02   +55.20
    Killar Marek              LTU6801 C Lokomotiva Trutnov               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H35D      3.40 km, 140 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Křivda Ivan               CHC6701 C KOB Choceň                      37.12         
 2. Cinkan Zdeněk             LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice         40.30   + 3.18
 3. Zeman Jan                 SRK6501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  40.51   + 3.39
 4. Langr Jan                 SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové        41.13   + 4.01
 5. Stránský Dušan            LPU7409 C OK Lokomotiva Pardubice         41.25   + 4.13
 6. Funda Michal              SHK6403 C TJ Slavia Hradec Králové        42.36   + 5.24
 7. Vychodil Tomáš            SHK6301 C TJ Slavia Hradec Králové        42.45   + 5.33
 7. Vízek Luděk               SHK6001 C TJ Slavia Hradec Králové        42.45   + 5.33
 9. Levý Tomáš                ZAM6801 C OB Sokol Žamberk                43.48   + 6.36
10. Novotný Pavel             SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové        44.11   + 6.59
11. Rusz Roman                KUN7201 C TJ Sokol Kunvald                44.23   + 7.11
12. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.33   + 7.21
13. Imlauf Martin             SNA6301 C TJ Start Náchod                 44.44   + 7.32
14. Hanuš Pavel               LTU6501 C Lokomotiva Trutnov              44.48   + 7.36
15. Tryzna Pavel              VRL6801 C TJ Spartak Vrchlabí             45.39   + 8.27
16. Kašpar Václav             TYN7001 C SK Týniště nad Orlicí           47.41   +10.29
17. Koutný Pavel              PHK7108 C OK 99 Hradec Králové            47.43   +10.31
18. Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové            49.27   +12.15
19. Kolář Zdeněk              BRU7101 C Ulita Broumov                   50.42   +13.30
20. Hauptfleisch Roman        SRK6603 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.46   +13.34
21. Heřman Daniel             SRK7102 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  50.56   +13.44
22. Školník Jan               BRU7301 C Ulita Broumov                   51.06   +13.54
23. Václavek Jaroslav         ASU7002 C Magnus Orienteering             51.19   +14.07
23. Macháček Lubomír          CHC7501 C KOB Choceň                      51.19   +14.07
25. Frömmel Miroslav          BRU6902 C Ulita Broumov                   51.55   +14.43
26. Divecký Josef             SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové        51.58   +14.46
27. Krejčí Jaroslav           LTU5801 C Lokomotiva Trutnov              53.11   +15.59
28. Dudášek Karel             DOB7001 C KOB Dobruška                    54.48   +17.36
29. Svoboda Miloslav          SHK5901 C TJ Slavia Hradec Králové        56.03   +18.51
30. Kos Michal                SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  57.30   +20.18
31. Chaloupka Stanislav       CHC6703 C KOB Choceň                      58.07   +20.55
32. Šišma Pavel               TYN6901 C SK Týniště nad Orlicí           58.35   +21.23
33. Prudík Jiří               ASU7001 C Magnus Orienteering             59.04   +21.52
34. Metelka Pavel             XXX     C Neregistrovani 1                60.53   +23.41
35. Stancl Jiri               ASU6344 C Magnus Orienteering             74.44   +37.32
    Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H45C      3.40 km, 130 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK lyžování a OB Nová Paka      33.13         
 2. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        34.03   + 0.50
 3. Hostaš Zdeněk             VAM6403 C OOB Vamberk                     36.16   + 3.03
 4. Petržela Pavel            LTU6301 C Lokomotiva Trutnov              36.48   + 3.35
 5. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  38.02   + 4.49
 6. Zítka Jiří                ABR6201 C A-team Bruntál                  38.43   + 5.30
 7. Kula Jiří                 VAM6102 C OOB Vamberk                     39.11   + 5.58
 8. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    39.13   + 6.00
 9. Jakeš Josef               TYN6501 C SK Týniště nad Orlicí           40.05   + 6.52
10. Jelínek Roman             CHC6301 C KOB Choceň                      42.00   + 8.47
11. Zencak Jaroslav           XYZ     C Neregitrovani 2                 42.42   + 9.29
12. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            43.08   + 9.55
13. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         44.05   +10.52
14. Starý Pavel               VRL6301 C TJ Spartak Vrchlabí             44.55   +11.42
15. Havlíček Libor            JIL6103 C OK Jilemnice                    45.28   +12.15
16. Horák Jiří                LTU5802 C Lokomotiva Trutnov              45.30   +12.17
17. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     45.37   +12.24
18. Grundman Martin           CHC5801 C KOB Choceň                      46.43   +13.30
19. Vykysalý Miroslav         PHK5902 C OK 99 Hradec Králové            47.53   +14.40
20. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    51.18   +18.05
21. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         54.39   +21.26
22. Hostinský Jiří            LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice         55.00   +21.47
23. Procházka Jiří            LTU4802 C Lokomotiva Trutnov              57.54   +24.41
24. Vlček Josef               TYN5602 C SK Týniště nad Orlicí           58.45   +25.32
25. Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová           70.08   +36.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H45D      3.00 km, 150 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rykala Karel              VAM6401 C OOB Vamberk                     37.34         
 2. Lulay Miloš               LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice         39.42   + 2.08
 3. Chalupa Oldřich           LPU5301 C OK Lokomotiva Pardubice         41.42   + 4.08
 4. Černý Petr                ALB6000 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       41.55   + 4.21
 5. Řehák Pavel               SJC6001 C Sportcentrum Jičín              43.05   + 5.31
 6. Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové            43.18   + 5.44
 7. Doležal Martin            LTU6401 C Lokomotiva Trutnov              43.47   + 6.13
 8. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         44.43   + 7.09
 9. Sáňka Bedřich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice         44.54   + 7.20
10. Novák Jiří                VAM6301 C OOB Vamberk                     45.50   + 8.16
11. Sajbrt Václav             PHK5402 C OK 99 Hradec Králové            46.11   + 8.37
12. Andrš Milan               ZAM5801 C OB Sokol Žamberk                46.40   + 9.06
13. Dutkowski Adam            UAR     C UKS Arkady Raszkow              49.17   +11.43
14. Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové            50.09   +12.35
15. Balcar Aleš               PHK5703 C OK 99 Hradec Králové            51.14   +13.40
16. Kroupa Jan                LPU5503 C OK Lokomotiva Pardubice         52.06   +14.32
17. Kološ Oldřich             LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice         53.02   +15.28
18. Zákravský Zdeněk          SNA5702 C TJ Start Náchod                 54.17   +16.43
19. Sůva Petr                 LPU5409 C OK Lokomotiva Pardubice         55.57   +18.23
20. Ježek Jiří                PHK6201 C OK 99 Hradec Králové            55.59   +18.25
21. Malec Jaromír             TYN5604 C SK Týniště nad Orlicí           66.54   +29.20
22. Šabatka Petr              SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové        72.28   +34.54
23. Cink Lubomír              CET5901 C TJ Loko Česká Třebová           83.34   +46.00
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H55C      2.80 km, 105 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knobloch Jindřich         VRL4901 C TJ Spartak Vrchlabí             29.40         
 2. Rejmont Milan             LTU4801 C Lokomotiva Trutnov              31.17   + 1.37
 3. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         31.54   + 2.14
 4. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  33.01   + 3.21
 5. Farář Jaroslav            VRL5002 C TJ Spartak Vrchlabí             34.16   + 4.36
 6. Štregl Tomáš              VRL5001 C TJ Spartak Vrchlabí             37.00   + 7.20
 7. Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová           37.06   + 7.26
 8. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  37.47   + 8.07
 9. Švadlena Jiří             CHC4601 C KOB Choceň                      38.01   + 8.21
10. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         38.46   + 9.06
11. Novák Karel               NPA5001 C SK lyžování a OB Nová Paka      42.13   +12.33
12. Stárek Jiří               SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  42.56   +13.16
13. Pohl Zdeněk               SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  43.42   +14.02
14. Beňo Miroslav             TYN5301 C SK Týniště nad Orlicí           44.00   +14.20
15. Doležal Petr              TYN5401 C SK Týniště nad Orlicí           49.35   +19.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H55D      2.70 km, 110 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         39.06         
2. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         41.52   + 2.46
3. Bogulak Adam              PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       42.12   + 3.06
4. Čepelka Petr              LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice         50.46   +11.40
5. Chmelík Jiří              LPU4702 C OK Lokomotiva Pardubice         56.50   +17.44
6. Novotný František         PHK4801 C OK 99 Hradec Králové            70.18   +31.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H65C      2.40 km, 90 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              35.49         
2. Málek Josef               LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice         40.52   + 5.03
3. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        42.23   + 6.34
4. Weber Petr                PHK3901 C OK 99 Hradec Králové            43.13   + 7.24
5. Vykysalý František        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové            43.52   + 8.03
   Novotný Petr              PHK3802 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
H65D      2.10 km, 90 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Komanec Václav            SHK3501 C TJ Slavia Hradec Králové        58.50         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
HDR      3.35 km, 60 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ondrušová Kateřina        SRK0250 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.37         
 2. Zeman Ladislav            VAM     C OOB Vamberk                     22.51   + 4.14
 3. Doucha Martin             SNA0501 C TJ Start Náchod                 26.49   + 8.12
 4. Moskvová Agáta            ZLH0551 C TJ Zlaté Hory                   31.43   +13.06
 5. Štěpánková Kristýna       ALB0350 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       34.15   +15.38
 6. Ľkopová Adéla             CET0451 C TJ Loko Česká Třebová           35.57   +17.20
 7. Grundman Viktor           CHC0301 C KOB Choceň                      36.31   +17.54
 8. Slingr Michal             LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         37.44   +19.07
 9. Adamovska Katerina        SHK     C TJ Slavia Hradec Králové        38.39   +20.02
10. Pilná Natálie             VRL0351 C TJ Spartak Vrchlabí             39.51   +21.14
11. Horní Jiří                LTU0801 C Lokomotiva Trutnov              42.17   +23.40
12. Šišma Vojtěch             TYN0201 C SK Týniště nad Orlicí           42.54   +24.17
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.05.2010 19:16
08.05.2010 7. kolo VcP
P      2.30 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soucek Tomas              XBX     C                                 20.12         
 2. Hulek Tomas               YYY     C Neregistrovani 3                31.47   +11.35
 3. Betlach Michal            CET     C TJ Loko Česká Třebová           33.50   +13.38
 4. Šišmová Hana              TYN6852 C SK Týniště nad Orlicí           37.26   +17.14
 5. Kohout Josef              XCX     C                                 37.48   +17.36
 6. Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  39.10   +18.58
 7. Semrád Pavel              CHC6602 C KOB Choceň                      43.15   +23.03
 8. Thynova Ivana             XCX     C                                 43.38   +23.26
 9. Kment Ondrej              XFX     C                                 50.01   +29.49
10. Nacu Lenka                LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         56.29   +36.17
    Ondrus Martin             XMX     C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------