Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D21A      2.70 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Labašová Katarína         ASU8351 E Magnus Orienteering             19.27         
 2. Juračková Jana            LPU8653 C OK Lokomotiva Pardubice         19.49   + 0.22
 3. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.24   + 0.57
 4. Indráková Adélka          UOL9153 A SK Univerzity Palackého Olomou  20.32   + 1.05
 5. Dočkalová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         20.50   + 1.23
 6. Novotná Petra             PHK6651 C OK 99 Hradec Králové            21.08   + 1.41
 7. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         21.42   + 2.15
 8. Knapova Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         22.10   + 2.43
 9. Bucká Martina             ABR8651 C A-team Bruntál                  22.25   + 2.58
10. Soukupová Lucie           SJC8951 R Sportcentrum Jičín              22.26   + 2.59
11. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             23.32   + 4.05
12. Králová Michaela          CTB7959 C SK Chotěboř                     24.16   + 4.49
13. Viková Vendula            STH8951 C SK Studenec                     30.21   +10.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H21A      3.20 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         17.55         
 2. Jansa Jiří                CHT8402 R SK Chrast                       18.29   + 0.34
 3. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            18.31   + 0.36
 4. Zvěřina Petr              PHK8204 E OK 99 Hradec Králové            18.53   + 0.58
 5. Beneš Jan                 SJC8703 C Sportcentrum Jičín              18.54   + 0.59
 5. Henych Martin             SJC8601 R Sportcentrum Jičín              18.54   + 0.59
 7. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové        19.07   + 1.12
 8. Cych Piotr                KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  19.14   + 1.19
 9. Hovorka Lukáš             LPU9001 R OK Lokomotiva Pardubice         19.15   + 1.20
10. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         19.31   + 1.36
11. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        19.37   + 1.42
12. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        19.48   + 1.53
13. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        20.05   + 2.10
14. Doležel Ondřej            STE9202 B SK SKI-OB Šternberk             20.09   + 2.14
15. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              20.10   + 2.15
16. Matyja Rafal              PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       20.13   + 2.18
17. Gmur Karol                UAR     C UKS Arkady Raszkow              20.41   + 2.46
18. Král Aleš                 CTB7801 C SK Chotěboř                     20.45   + 2.50
19. Herman Jan                LPU8505 C OK Lokomotiva Pardubice         20.58   + 3.03
20. Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga Praha                  21.01   + 3.06
21. Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové        21.03   + 3.08
22. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         21.14   + 3.19
23. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             21.15   + 3.20
24. Mrázek Jiří               DKP7911 C OOB Kotlářka                    21.19   + 3.24
25. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         21.29   + 3.34
26. Kopáček Jan               CHT8510 C SK Chrast                       21.32   + 3.37
27. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        21.35   + 3.40
28. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        21.39   + 3.44
29. Strachota Petr            TJN8700 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    21.49   + 3.54
30. Špacír Jan                UOL8805 C SK Univerzity Palackého Olomou  22.06   + 4.11
31. Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk             22.33   + 4.38
31. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         22.33   + 4.38
33. Špicar Petr               SJC8801 C Sportcentrum Jičín              22.38   + 4.43
34. Hovorka Jan               LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice         22.51   + 4.56
35. Skyva Petr                STE9307 A SK SKI-OB Šternberk             23.59   + 6.04
36. Dzioba Jakub              PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       24.50   + 6.55
37. Černohous Jan             JPV8335 C SK Prostějov                    26.32   + 8.37
    Mostek Lukasz             PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora        DISK         
    Gazdačko Jan              SHK8404 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
MS  Navrátil Tomáš            ASU8817 C Magnus Orienteering             22.01   + 4.06
MS  Zbranek Roman             ASU8808 R Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D10C      1.30 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pilná Bára                VRL0052 C TJ Spartak Vrchlabí             15.30         
 2. Vojtíšková Viktorie       LPU0051 C OK Lokomotiva Pardubice         16.28   + 0.58
 3. Filipová Tereza           SRK0050 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.10   + 3.40
 4. Stará Tereza              VRL0051 C TJ Spartak Vrchlabí             19.15   + 3.45
 5. Peterová Jana             DOB0051 C KOB Dobruška                    21.36   + 6.06
 6. Chaloupková Kateřina      CHC0051 C KOB Choceň                      24.09   + 8.39
 7. Brožová Zuzana            LPU0053 C OK Lokomotiva Pardubice         25.44   +10.14
 8. Držková Berenika          LPU0151 C OK Lokomotiva Pardubice         30.36   +15.06
 9. Schvachová Lucie          LPU0153 C OK Lokomotiva Pardubice         30.53   +15.23
10. Nacu Šárka                LPU0052 C OK Lokomotiva Pardubice         32.36   +17.06
11. Václavková Zuzana         ASU0098 C Magnus Orienteering             55.01   +39.31
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D10N      1.80 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Háková Tereza             VRL0151 C TJ Spartak Vrchlabí             13.32         
2. Jelínková Zuzana          CHC0151 C KOB Choceň                      13.46   + 0.14
3. Thýnová Nikola            SHK0051 C TJ Slavia Hradec Králové        13.53   + 0.21
4. Shánělová Štěpánka        CHC0152 C KOB Choceň                      16.50   + 3.18
5. Weberová Adéla            PHK0155 C OK 99 Hradec Králové            27.06   +13.34
6. Flégrová Nikol            SHK0150 C TJ Slavia Hradec Králové        27.20   +13.48
7. Thýnová Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        30.21   +16.49
8. Vejražková Rozárka        SJC0151 C Sportcentrum Jičín              40.11   +26.39
   Folbergerová Matylda      PHK0056 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D12C      1.50 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Waňková Martina           VRL9951 B TJ Spartak Vrchlabí             11.49         
 2. Cermanová Petra           LTU9854 C Lokomotiva Trutnov              12.59   + 1.10
 3. Kopecká Anna              KUN9951 C TJ Sokol Kunvald                13.00   + 1.11
 4. Zlámalová Nikola          SJC9951 C Sportcentrum Jičín              13.17   + 1.28
 5. Urbanová Markéta          STH9953 C SK Studenec                     13.31   + 1.42
 5. Šrenkelová Ilona          LPU9955 C OK Lokomotiva Pardubice         13.31   + 1.42
 7. Cych Agnieszka            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  13.48   + 1.59
 8. Jezdinská Natálie         STH9954 C SK Studenec                     14.28   + 2.39
 9. Větříčková Andrea         SHK9951 C TJ Slavia Hradec Králové        14.31   + 2.42
10. Wierzba Wiktoria          KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  14.35   + 2.46
11. Vondráková Barbora        LTU9851 B Lokomotiva Trutnov              14.37   + 2.48
12. Semrádová Jana            CHC9951 C KOB Choceň                      14.59   + 3.10
13. Horní Edita               LTU9853 C Lokomotiva Trutnov              15.14   + 3.25
14. Saisová Andrea            LPU9956 C OK Lokomotiva Pardubice         15.33   + 3.44
15. Matoušová Kateřina        VRL9955 B TJ Spartak Vrchlabí             15.41   + 3.52
16. Holinková Radka           ASU9897 C Magnus Orienteering             15.42   + 3.53
17. Háková Kateřina           VRL9952 C TJ Spartak Vrchlabí             15.46   + 3.57
18. Chaloupková Veronika      CHC9852 B KOB Choceň                      15.52   + 4.03
19. Faltová Anna              SJC9851 C Sportcentrum Jičín              15.57   + 4.08
20. Votroubková Petra         SHK9853 C TJ Slavia Hradec Králové        16.23   + 4.34
21. Jarošová Michaela         SRK9952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.28   + 4.39
22. Kalenská Dominika         STH9958 C SK Studenec                     16.46   + 4.57
23. Mroz Aleksandra           UAR     C UKS Arkady Raszkow              17.01   + 5.12
24. Truněčková Kateřina       PHK9953 C OK 99 Hradec Králové            17.28   + 5.39
25. Mačková Markéta           LTU9951 C Lokomotiva Trutnov              18.52   + 7.03
26. Sedláčková Tereza         LTU9852 C Lokomotiva Trutnov              19.33   + 7.44
27. Kiacová Veronika          LPU9953 C OK Lokomotiva Pardubice         19.42   + 7.53
28. Dopierala Romana          UAR     C UKS Arkady Raszkow              20.49   + 9.00
    Nowicka Wiktoria          UAR     C UKS Arkady Raszkow               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D12D      1.30 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jiroutová Jana            STH9851 C SK Studenec                     34.33         
2. Takáčová Daniela          LPU9954 C OK Lokomotiva Pardubice         68.54   +34.21
   Flégrová Aneta            SHK9854 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
   Gažiová Romana            CET9851 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D14C      2.00 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         13.48         
 2. Chládková Simona          ZAM9651 B OB Sokol Žamberk                15.04   + 1.16
 3. Novotná Klára             PHK9751 B OK 99 Hradec Králové            15.47   + 1.59
 4. Hančová Petra             VRL9652 B TJ Spartak Vrchlabí             16.20   + 2.32
 5. Petrasová Zuzana          SRK9653 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.22   + 2.34
 6. Cych Weronika             KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  16.41   + 2.53
 7. Šádková Martina           PHK9653 B OK 99 Hradec Králové            17.09   + 3.21
 8. Zemánková Tereza          SRK9752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.50   + 4.02
 9. Matyba Anna               UAR     C UKS Arkady Raszkow              17.57   + 4.09
10. Machačová Michaela        PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            18.03   + 4.15
11. Kosková Kateřina          SRK9654 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.08   + 4.20
12. Koderičová Tereza         LTU9651 C Lokomotiva Trutnov              18.14   + 4.26
13. Tauchmanová Karolína      STH9651 B SK Studenec                     18.48   + 5.00
14. Schvachová Denisa         LPU9652 B OK Lokomotiva Pardubice         19.22   + 5.34
15. Kulas Joanna              UAR     C UKS Arkady Raszkow              19.24   + 5.36
16. Langrová Anna             SHK9753 C TJ Slavia Hradec Králové        19.26   + 5.38
17. Kavalírová Julie          PHK9753 B OK 99 Hradec Králové            19.27   + 5.39
18. Olszanska Maja            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  19.35   + 5.47
19. Dubská Michaela           STH9752 B SK Studenec                     20.06   + 6.18
20. Plesinska Klaudia         KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  20.56   + 7.08
21. Červená Adéla             SHK9755 B TJ Slavia Hradec Králové        21.29   + 7.41
22. Šemberová Kristýna        STH9751 B SK Studenec                     22.11   + 8.23
23. Jankowska Joanna          KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  22.45   + 8.57
24. Koutná Hana               PHK9651 C OK 99 Hradec Králové            23.22   + 9.34
25. Kadavá Denisa             STH9653 C SK Studenec                     28.16   +14.28
26. Vaňousová Martina         ASU9798 C Magnus Orienteering             29.24   +15.36
27. Šimůnková Barbora         STH9754 B SK Studenec                     34.11   +20.23
28. Skrzypczak Paulina        UAR     C UKS Arkady Raszkow              36.58   +23.10
29. Marciniak Sara            UAR     C UKS Arkady Raszkow              40.12   +26.24
30. Witek Jagoda              UAR     C UKS Arkady Raszkow              48.14   +34.26
    Kolářová Tereza           BRU9752 C Ulita Broumov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D14D      1.50 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šádková Lucie             PHK9654 C OK 99 Hradec Králové            16.19         
2. Procházková Aneta         LTU9652 C Lokomotiva Trutnov              18.53   + 2.34
3. Provazníková Darja        LPU9651 C OK Lokomotiva Pardubice         19.55   + 3.36
4. Kalouskova Simona         ASU     C Magnus Orienteering             24.30   + 8.11
5. Tryznová Lucie            VRL9751 C TJ Spartak Vrchlabí             25.48   + 9.29
6. Haber Zosia               KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  29.36   +13.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D16C      2.00 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Svobodová Lenka           LTU9551 A Lokomotiva Trutnov              17.38         
2. Brajer Dominika           UAR     C UKS Arkady Raszkow              20.42   + 3.04
3. Pacholíková Lucie         STH9552 B SK Studenec                     23.53   + 6.15
4. Ulčová Tereza             SRK9553 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.58   +10.20
5. Sobanska Patrycja         UAR     C UKS Arkady Raszkow              28.07   +10.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D16D      1.90 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dopierala Dominika        UAR     C UKS Arkady Raszkow              18.37         
2. Šrenkelová Kateřina       LPU9554 C OK Lokomotiva Pardubice         19.53   + 1.16
3. Šrenkelová Soňa           LPU9553 C OK Lokomotiva Pardubice         23.11   + 4.34
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D18C      2.10 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.25         
 2. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou  16.40   + 0.15
 3. Doležalová Radka          VRL9252 A TJ Spartak Vrchlabí             18.00   + 1.35
 4. Jebavá Lucie              VRL9254 B TJ Spartak Vrchlabí             18.17   + 1.52
 5. Jarošová Kateřina         SRK9357 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.26   + 3.01
 6. Havlíčková Nikola         JIL9352 B OK Jilemnice                    19.57   + 3.32
 7. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         19.58   + 3.33
 8. Kopecká Eliška            KUN9251 B TJ Sokol Kunvald                21.39   + 5.14
 9. Palasová Pavlína          SJC9352 B Sportcentrum Jičín              21.50   + 5.25
10. Bucharová Eliška          VRL9253 B TJ Spartak Vrchlabí             22.15   + 5.50
11. Mistewicz Helena          UAR     C UKS Arkady Raszkow              22.50   + 6.25
12. Ducháčková Kateřina       STH9356 B SK Studenec                     26.34   +10.09
13. Kisková Klára             LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice         26.46   +10.21
14. Peremská Dana             SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  29.29   +13.04
    Grundmannová Hana         LTU9251 B Lokomotiva Trutnov               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D21C      2.30 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Doležalová Veronika       SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové        22.03         
 2. Hůlková Marie             SNA8255 C TJ Start Náchod                 22.16   + 0.13
 3. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    22.44   + 0.41
 4. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        23.20   + 1.17
 5. Zákravská Šárka           SNA8951 C TJ Start Náchod                 23.41   + 1.38
 6. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     23.48   + 1.45
 7. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     24.05   + 2.02
 8. Petrová Daniela           LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice         24.07   + 2.04
 9. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     24.30   + 2.27
10. Ulahelová Jana            LTU8451 C Lokomotiva Trutnov              24.43   + 2.40
11. Peterová Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    24.57   + 2.54
12. Pilgrová Jana             CET8251 C TJ Loko Česká Třebová           25.45   + 3.42
13. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    25.49   + 3.46
14. Novotná Barbora           SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové        25.54   + 3.51
15. Samková Renáta            PHK7456 C OK 99 Hradec Králové            26.07   + 4.04
16. Stulíková Barbora         SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové        26.21   + 4.18
17. Kondělková Radka          HOS7951 C TJ Tatran Hostinné              27.12   + 5.09
18. Plačková Iva              DOB8151 C KOB Dobruška                    27.53   + 5.50
19. Špicarová Michaela        SJC8754 C Sportcentrum Jičín              28.06   + 6.03
20. Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové            28.17   + 6.14
21. Knoblochová Kamila        VRL8353 C TJ Spartak Vrchlabí             28.31   + 6.28
22. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou  28.34   + 6.31
23. Hájková Ludmila           CET7554 C TJ Loko Česká Třebová           30.15   + 8.12
    Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
MS  Azeb Karim                PHK9110 A OK 99 Hradec Králové            17.36         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D21D      2.00 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gazdačková Michala        SHK8653 C TJ Slavia Hradec Králové        14.33         
 2. Kičinová Erika            VRL9154 B TJ Spartak Vrchlabí             15.33   + 1.00
 3. Stolinová Lenka           DOB8158 C KOB Dobruška                    15.52   + 1.19
 4. Sůvová Barbora            LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice         16.36   + 2.03
 5. Bednářová Michaela        VAM8951 C OOB Vamberk                     16.55   + 2.22
 6. Kokaislová Eva            LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice         16.58   + 2.25
 7. Müllerová Hana            VAM8851 C OOB Vamberk                     17.30   + 2.57
 8. Toužilová Martina         SHK8051 R TJ Slavia Hradec Králové        17.45   + 3.12
 9. Šírová Natálie            VRL9052 C TJ Spartak Vrchlabí             18.01   + 3.28
10. Hostinská Jana            VAM8451 C OOB Vamberk                     19.11   + 4.38
11. Novotna Katerina          SHK     C TJ Slavia Hradec Králové        19.15   + 4.42
12. Pavelková Kateřina        LPU8560 C OK Lokomotiva Pardubice         19.21   + 4.48
13. Horká Marie               ALB9050 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       20.00   + 5.27
14. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     20.29   + 5.56
15. Gdovinová Zuzana          BRM8051 C Sokol Burdych                   21.05   + 6.32
16. Korbelová Petra           CHC7653 C KOB Choceň                      21.29   + 6.56
17. Cabalková Jana            ZAM8751 C OB Sokol Žamberk                22.40   + 8.07
18. Lulayová Zuzana           LPU8551 C OK Lokomotiva Pardubice         22.50   + 8.17
19. Kubečková Zdena           PHK7551 C OK 99 Hradec Králové            23.06   + 8.33
20. Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                      23.48   + 9.15
21. Doležalová Marie          TYN8651 C SK Týniště nad Orlicí           24.05   + 9.32
22. Mihálová Dáša             TZL8951 C SKOB Zlín                       25.05   +10.32
23. Šafářová Renata           ALB8650 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       25.25   +10.52
24. Pavelková Soňa            TYN8555 C SK Týniště nad Orlicí           27.09   +12.36
25. Khýnová Radka             ALB8750 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       27.53   +13.20
    Koutná Kateřina           PHK9351 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D35C      2.30 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Švadlenová Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      17.52         
 2. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         18.48   + 0.56
 3. Křivdová Lenka            CHC7251 C KOB Choceň                      18.51   + 0.59
 4. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.48   + 1.56
 5. Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         20.13   + 2.21
 6. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         20.41   + 2.49
 7. Rykalová Jitka            VAM7251 C OOB Vamberk                     21.09   + 3.17
 8. Štreglová Andrea          VRL7552 C TJ Spartak Vrchlabí             21.36   + 3.44
 9. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         22.29   + 4.37
10. Panchártková Jitka        PHK5951 C OK 99 Hradec Králové            22.31   + 4.39
11. Kalenská Kateřina         STH7351 C SK Studenec                     23.34   + 5.42
12. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        23.45   + 5.53
13. Zemanová Jarmila          SRK6651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  26.26   + 8.34
14. Zlámalová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín              26.56   + 9.04
15. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  30.49   +12.57
16. Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            32.33   +14.41
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D35D      1.70 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Azebová Martina           PHK6757 C OK 99 Hradec Králové            17.07         
 2. Pilná Libuše              VRL7153 C TJ Spartak Vrchlabí             17.35   + 0.28
 3. Chaloupková Lenka         CHC6951 C KOB Choceň                      17.57   + 0.50
 4. Zemánková Eva             SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.03   + 0.56
 5. Justová Jana              PHK6153 C OK 99 Hradec Králové            18.31   + 1.24
 6. Cabalková Ivana           ZAM6351 C OB Sokol Žamberk                18.59   + 1.52
 7. Háková Eva                NPA6951 C SK lyžování a OB Nová Paka      19.01   + 1.54
 8. Koutná Alena              PHK7052 C OK 99 Hradec Králové            19.04   + 1.57
 9. Semrádová Jitka           CHC6651 C KOB Choceň                      19.12   + 2.05
10. Kobližková Hana           ZAM5851 C OB Sokol Žamberk                19.15   + 2.08
11. Divecká Růžena            SHK6753 C TJ Slavia Hradec Králové        19.16   + 2.09
12. Lamichová Iva             PHK6353 C OK 99 Hradec Králové            19.33   + 2.26
13. Petrželová Alena          LTU6351 C Lokomotiva Trutnov              19.36   + 2.29
14. Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.02   + 2.55
15. Fundová Hana              SHK6752 C TJ Slavia Hradec Králové        20.31   + 3.24
16. Roudná Eva                LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice         20.51   + 3.44
17. Maňáková Silvie           PHK7151 C OK 99 Hradec Králové            21.06   + 3.59
18. Tužilová Štěpánka         LPU7052 C OK Lokomotiva Pardubice         22.04   + 4.57
19. Egrtová Jitka             SHK6354 C TJ Slavia Hradec Králové        22.17   + 5.10
20. Zencakova Marie           XYZ     C Neregitrovani 2                 22.35   + 5.28
21. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ Start Náchod                 22.45   + 5.38
22. Weisbauerová Blanka       LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice         23.09   + 6.02
23. Valachová Jana            LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice         23.30   + 6.23
24. Schvachová Stanislava     LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice         24.09   + 7.02
25. Doležalová Ivana          TYN6451 C SK Týniště nad Orlicí           25.06   + 7.59
26. Kašparová Eva             TYN7452 C SK Týniště nad Orlicí           25.14   + 8.07
27. Vlachová Hana             VRL6251 C TJ Spartak Vrchlabí             27.10   +10.03
28. Frömmelová Dana           BRU7251 C Ulita Broumov                   28.06   +10.59
29. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou  28.20   +11.13
30. Weberová Zuzana           PHK6961 C OK 99 Hradec Králové            30.37   +13.30
31. Kološová Jana             LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice         32.09   +15.02
32. Vlčková Pavla             TYN6351 C SK Týniště nad Orlicí           33.39   +16.32
33. Hlaváčková Renata         PHK7060 C OK 99 Hradec Králové            37.07   +20.00
MS  Chládková Simona          ZAM7051 C OB Sokol Žamberk                15.22         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D45C      1.90 km, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO Opava,Přátele orientačníh  18.02         
2. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         18.55   + 0.53
3. Novotná Iva               SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové        21.32   + 3.30
4. Nýdrlová Eva              VRL5451 C TJ Spartak Vrchlabí             22.02   + 4.00
5. Hušková Eva               NPA5754 C SK lyžování a OB Nová Paka      22.35   + 4.33
6. Dočkalová Jiřina          LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         23.01   + 4.59
7. Sombotová Alena           LTU6151 C Lokomotiva Trutnov              23.06   + 5.04
8. Baštová Alena             LPU5752 C OK Lokomotiva Pardubice         27.57   + 9.55
   Šabatková Zdena           SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D45D      1.60 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bienová Věra              SJC5752 C Sportcentrum Jičín              19.11         
 2. Balcarová Eva             PHK5952 C OK 99 Hradec Králové            19.37   + 0.26
 3. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         20.07   + 0.56
 4. Gazdačková Jana           SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové        21.19   + 2.08
 5. Svobodová Eva             SHK5853 C TJ Slavia Hradec Králové        21.44   + 2.33
 6. Felklova Jarmila          XYZ     C Neregitrovani 2                 24.18   + 5.07
 7. Peremská Dana             SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  26.48   + 7.37
 8. Lennerová Eva             LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice         27.12   + 8.01
 9. Hepnerová Dagmar          SHK5451 C TJ Slavia Hradec Králové        27.17   + 8.06
10. Dusílková Marie           SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  28.45   + 9.34
11. Remešová Alena            VOD6150 C KOS Voděrady o.s.               28.46   + 9.35
12. Nováková Miloslava        ZAM6051 C OB Sokol Žamberk                29.52   +10.41
13. Hlavacikova Katka         EBB     C                                 32.36   +13.25
14. Vychodilová Jiřina        SHK5951 C TJ Slavia Hradec Králové        36.34   +17.23
    Stulíková Zuzana          SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
D55C      1.70 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK lyžování a OB Nová Paka      17.46         
 2. Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         18.11   + 0.25
 3. Martincová Helena         ZAM5051 C OB Sokol Žamberk                19.13   + 1.27
 4. Novotná Marie             PHK3951 C OK 99 Hradec Králové            19.51   + 2.05
 5. Kutáčková Stanislava      LTU4751 C Lokomotiva Trutnov              21.42   + 3.56
 6. Nováková Jana             NPA5552 C SK lyžování a OB Nová Paka      22.48   + 5.02
 7. Knoblochová Věra          VRL4851 C TJ Spartak Vrchlabí             23.49   + 6.03
 8. Malá Marie                LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice         27.34   + 9.48
 9. Lhotská Hana              ZAM4651 C OB Sokol Žamberk                28.36   +10.50
10. Ehlová Iva                SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  33.40   +15.54
    Fejlková Alice            SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H10C      1.30 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Roudný Martin             LPU0002 C OK Lokomotiva Pardubice          9.13         
 2. Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                       9.57   + 0.44
 3. Metelka Ondřej            PHK0101 C OK 99 Hradec Králové            10.08   + 0.55
 4. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             10.53   + 1.40
 5. Roudný Václav             LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice         11.17   + 2.04
 6. Karásek Matěj             SJC0001 C Sportcentrum Jičín              11.32   + 2.19
 7. Samek Tomáš               PHK0001 C OK 99 Hradec Králové            13.58   + 4.45
 8. Žák Michal                LPU0003 C OK Lokomotiva Pardubice         14.53   + 5.40
 9. Rusin Jan                 BRU0001 C Ulita Broumov                   15.00   + 5.47
10. Prudík Lukáš              ASU0047 C Magnus Orienteering             19.41   +10.28
11. Dudášek Ondřej            DOB0000 C KOB Dobruška                    25.09   +15.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H10N      1.80 km, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Langr Jan                 SHK0101 C TJ Slavia Hradec Králové        15.50         
 2. Tryzna Matěj              VRL0004 C TJ Spartak Vrchlabí             15.54   + 0.04
 3. Zemánek Mikuláš           SRK0201 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.01   + 3.11
 4. Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.10   + 3.20
 5. Maryška Jan               SRK0203 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  24.33   + 8.43
 6. Šabata Radek              SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.51   +12.01
 7. Jakeš Josef               TYN0101 C SK Týniště nad Orlicí           32.00   +16.10
 8. Stránský Marek            LPU0006 C OK Lokomotiva Pardubice         37.17   +21.27
 9. Břeň Daniel               SJC0102 C Sportcentrum Jičín              43.19   +27.29
    Růžička Radek             LPU0201 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H12C      1.60 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Starý Ondra               VRL9802 B TJ Spartak Vrchlabí             10.43         
 2. Vandas Daniel             SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  11.04   + 0.21
 3. Sosenko Szymon            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  11.51   + 1.08
 3. Maňák Michal              PHK9801 B OK 99 Hradec Králové            11.51   + 1.08
 5. Křivda Tomáš              CHC9901 C KOB Choceň                      11.54   + 1.11
 6. Locker Tomáš              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  12.08   + 1.25
 7. Killar Dominik            LTU9902 C Lokomotiva Trutnov              12.26   + 1.43
 8. Killar Lukáš              LTU9901 C Lokomotiva Trutnov              12.43   + 2.00
 9. Ferbr Jan                 SJC9902 C Sportcentrum Jičín              12.53   + 2.10
10. Fencl Jonáš               LPU9902 C OK Lokomotiva Pardubice         13.02   + 2.19
11. Gebrt Jan                 SHK9801 B TJ Slavia Hradec Králové        13.40   + 2.57
12. Kavalír Jáchym            PHK9901 C OK 99 Hradec Králové            13.47   + 3.04
13. Žák Jan                   LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice         13.52   + 3.09
14. Kalenský Aleš             STH9801 C SK Studenec                     13.57   + 3.14
15. Hájek Jakub               SHK9802 C TJ Slavia Hradec Králové        14.01   + 3.18
16. Ryba David                SHK9902 C TJ Slavia Hradec Králové        14.05   + 3.22
17. Václavek Martin           ASU9848 C Magnus Orienteering             14.14   + 3.31
18. Břeň Lukáš                SJC9805 C Sportcentrum Jičín              14.29   + 3.46
19. Šabata Milan              SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.01   + 4.18
20. Macko Lukáš               SJC9901 C Sportcentrum Jičín              15.15   + 4.32
21. Schvach Hynek             LPU9904 C OK Lokomotiva Pardubice         16.27   + 5.44
22. Becmer Dawid              KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  18.08   + 7.25
23. Tomeš Jan                 VRL9801 C TJ Spartak Vrchlabí             18.35   + 7.52
24. Zeman Jan                 SRK9800 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.03   +12.20
25. Kubánek Jaroslav          SJC9803 C Sportcentrum Jičín              24.14   +13.31
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H12D      1.40 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Skalický Johan            ASU9948 C Magnus Orienteering             13.30         
2. Vídeňský Jakub            VAM9801 C OOB Vamberk                     15.10   + 1.40
3. Novák David               CHC9802 C KOB Choceň                      15.25   + 1.55
4. Jelínek Tomáš             CHC9903 C KOB Choceň                      18.51   + 5.21
5. Frömmel Martin            BRU9801 C Ulita Broumov                   22.35   + 9.05
6. Kašpar Jan                TYN9801 C SK Týniště nad Orlicí           26.27   +12.57
7. Hůlek Matěj               PHK9904 C OK 99 Hradec Králové            38.19   +24.49
8. Faltejsek Jan             PHK9802 C OK 99 Hradec Králové            40.24   +26.54
   Trávníček Tomáš           LPU9809 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H14C      2.10 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zikmund Zdeněk            SJC9703 B Sportcentrum Jičín              13.39         
 2. Netuka Vojtěch            SHK9701 B TJ Slavia Hradec Králové        14.00   + 0.21
 3. Kaplan Martin             LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice         14.04   + 0.25
 4. Mašata Matěj              PHK9601 B OK 99 Hradec Králové            14.20   + 0.41
 5. Novotný Vojtěch           LPU9702 B OK Lokomotiva Pardubice         14.24   + 0.45
 6. Zlámal David              SJC9603 B Sportcentrum Jičín              14.29   + 0.50
 7. Horáček Petr              PHK9602 B OK 99 Hradec Králové            14.34   + 0.55
 8. Lesák Jakub               ZAM9603 B OB Sokol Žamberk                14.38   + 0.59
 9. Nowak Maciek              KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  14.50   + 1.11
10. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              15.16   + 1.37
11. Taclík Milan              LTU9601 C Lokomotiva Trutnov              15.47   + 2.08
12. Vyskočil Štěpán           VAM9701 B OOB Vamberk                     16.09   + 2.30
13. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             16.29   + 2.50
14. Kaczocha Przemyslaw       UAR     C UKS Arkady Raszkow              16.44   + 3.05
15. Zimny Karol               UAR     C UKS Arkady Raszkow              17.00   + 3.21
16. Rykala Filip              VAM9601 B OOB Vamberk                     17.17   + 3.38
17. Klíma Zdeněk              STH9604 C SK Studenec                     17.20   + 3.41
18. Trejbal Václav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        17.34   + 3.55
19. Semrád Ladislav           CHC9701 B KOB Choceň                      17.45   + 4.06
20. Jurica Jan                LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice         17.52   + 4.13
21. Tužil Ondřej              LPU9601 B OK Lokomotiva Pardubice         18.09   + 4.30
22. Jezdinský Petr            STH9602 C SK Studenec                     18.32   + 4.53
23. Bezdíček Kryštof          LPU9706 B OK Lokomotiva Pardubice         18.45   + 5.06
24. Gasior Mateusz            KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  19.46   + 6.07
25. Tomek Jan                 LPU9610 C OK Lokomotiva Pardubice         20.00   + 6.21
26. Růžička Adam              PHK9704 B OK 99 Hradec Králové            21.15   + 7.36
27. Grossmann Richard         VRL9602 C TJ Spartak Vrchlabí             21.51   + 8.12
28. Szymczak Kamil            UAR     C UKS Arkady Raszkow              23.12   + 9.33
    Růta Vojtěch              KTA9701 B SK Kotnov Tábor                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H14D      1.60 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dušek Martin              ZAM9602 C OB Sokol Žamberk                12.42         
 2. Sedláček Daniel           LTU9701 C Lokomotiva Trutnov              14.20   + 1.38
 3. Glowacz Pawel             KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  14.35   + 1.53
 4. Moore Herbert             KWM     C Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska  15.10   + 2.28
 5. Kalousek Tomas            ASU     C Magnus Orienteering             21.03   + 8.21
 6. Martinec Michal           ALB9600 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       22.26   + 9.44
 7. Hudák Daniel              VAM9702 C OOB Vamberk                     22.41   + 9.59
 8. Cukor Martin              ZAM9701 C OB Sokol Žamberk                25.38   +12.56
 9. Valeš Martin              VAM9703 C OOB Vamberk                     27.55   +15.13
10. Kalousek Pavel            ASU     C Magnus Orienteering             30.40   +17.58
MS  Kašpar Michal             TYN9502 C SK Týniště nad Orlicí           34.31   +21.49
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H16C      2.50 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Waněk Adam                VRL9501 A TJ Spartak Vrchlabí             16.35         
 2. Dvořáček Radek            VAM9401 B OOB Vamberk                     17.20   + 0.45
 3. Kučera Štěpán             STH9401 B SK Studenec                     17.23   + 0.48
 4. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    17.34   + 0.59
 5. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      17.43   + 1.08
 6. Kučera Tomáš              STH9402 B SK Studenec                     18.02   + 1.27
 7. Heřman Ondřej             SRK9503 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.16   + 1.41
 8. Szostak Adrian            UAR     C UKS Arkady Raszkow              19.49   + 3.14
 9. Mašek Ondřej              SRK9502 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.12   + 3.37
10. Kosek Jan                 SRK9507 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.13   + 3.38
11. Jiroušek Vít              SRK9402 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.21   + 3.46
12. Šmejc Jakub               SJC9401 B Sportcentrum Jičín              20.39   + 4.04
13. Deml Tomáš                LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice         21.12   + 4.37
14. Sháněl Jan                CHC9402 C KOB Choceň                      21.50   + 5.15
15. Růžička Karel             PHK9502 C OK 99 Hradec Králové            25.05   + 8.30
16. Lemberk Jakub             LPU9501 C OK Lokomotiva Pardubice         25.23   + 8.48
17. Kamenický Ondřej          PHK9401 B OK 99 Hradec Králové            28.31   +11.56
MS  Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             15.22         
MS  Šincl Jiří                ASU9446 B Magnus Orienteering             17.38   + 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H16D      2.00 km, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jirges Radek              ASU9448 C Magnus Orienteering             15.02         
2. Hauptfleisch Filip        SRK9401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.41   + 2.39
3. Rysavy Ondrej             ASU     C Magnus Orienteering             17.53   + 2.51
4. Píro Tomáš                VAM9501 C OOB Vamberk                     29.00   +13.58
5. Čejka Michal              STH     C SK Studenec                     38.03   +23.01
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H18C      2.60 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dutkowski Mikolaj         UAR     C UKS Arkady Raszkow              17.23         
 2. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.34   + 0.11
 3. Kubelka Tomáš             LPU9307 B OK Lokomotiva Pardubice         18.14   + 0.51
 4. Kudera Daniel             SHK9208 B TJ Slavia Hradec Králové        18.33   + 1.10
 5. Smitka Jan                SHK9204 B TJ Slavia Hradec Králové        19.38   + 2.15
 5. Hladík František          STH9203 B SK Studenec                     19.38   + 2.15
 7. Smutný Šimon              VAM9301 B OOB Vamberk                     19.40   + 2.17
 8. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         19.41   + 2.18
 9. Maňák Matěj               PHK9302 A OK 99 Hradec Králové            20.40   + 3.17
10. Jakeš Vojtěch             TYN9301 C SK Týniště nad Orlicí           22.16   + 4.53
11. Jakubec Matouš            ASU9204 C Magnus Orienteering             23.14   + 5.51
12. Matyja Tadeusz            PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       23.44   + 6.21
    Chloupek Adam             STH9302 A SK Studenec                      DISK         
MS  Ostřanský Filip           ASU9243 A Magnus Orienteering             18.54   + 1.31
MS  Lux Filip                 KUN9102 C TJ Sokol Kunvald                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H21C      2.60 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dusílek Adam              SRK8902 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  14.43         
 2. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         15.48   + 1.05
 3. Polák Vlastimil           VRL7702 C TJ Spartak Vrchlabí             16.28   + 1.45
 4. Pátek Michal              CHC8603 C KOB Choceň                      16.41   + 1.58
 5. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     17.00   + 2.17
 6. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    17.06   + 2.23
 7. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ Start Náchod                 17.18   + 2.35
 8. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      17.19   + 2.36
 9. Jirásek Aleš              LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice         17.24   + 2.41
10. Novotný Milan             PHK6502 C OK 99 Hradec Králové            17.31   + 2.48
11. Petras Tomáš              VAM8801 C OOB Vamberk                     17.34   + 2.51
12. Pátek Lukáš               SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.39   + 2.56
13. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      17.44   + 3.01
14. Samek Petr                PHK7302 C OK 99 Hradec Králové            17.54   + 3.11
15. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    17.55   + 3.12
16. Hanč Petr                 VRL8001 C TJ Spartak Vrchlabí             17.59   + 3.16
17. Štregl Petr               VRL7303 C TJ Spartak Vrchlabí             18.06   + 3.23
17. Klapal Michal             VAM8802 C OOB Vamberk                     18.06   + 3.23
19. Hladký Viktor             VAM8201 C OOB Vamberk                     18.10   + 3.27
20. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    18.17   + 3.34
21. Zlámal Petr               SJC7010 C Sportcentrum Jičín              18.32   + 3.49
22. Toužil Karel              SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové        18.39   + 3.56
23. Kratochvíl Karel          HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov        18.57   + 4.14
24. Kupka Jaroslav            ALB7800 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       19.18   + 4.35
25. Andrš Jiří                VAM8601 C OOB Vamberk                     19.20   + 4.37
26. Valík Ondřej              PHK7801 C OK 99 Hradec Králové            19.31   + 4.48
27. Burdych Tomáš             BRM8201 C Sokol Burdych                   19.37   + 4.54
28. Krmaš Václav              SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.42   + 4.59
29. Držka Štěpán              LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice         19.52   + 5.09
30. Chrást Tomáš              STH7401 C SK Studenec                     20.38   + 5.55
31. Čáp Ondřej                DOB7405 C KOB Dobruška                    20.55   + 6.12
32. Kadečka Petr              ALB8400 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       20.58   + 6.15
33. Drhlík Petr               VAM8301 C OOB Vamberk                     21.06   + 6.23
34. Fukátko Jan               LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice         21.21   + 6.38
35. Korbel Michal             CHC7703 C KOB Choceň                      21.41   + 6.58
36. Strachota Michal          TJN8300 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    21.43   + 7.00
37. Jakeš Ondřej              TYN9103 B SK Týniště nad Orlicí           21.51   + 7.08
38. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      22.06   + 7.23
39. Souček Michal             SHK9007 B TJ Slavia Hradec Králové        22.51   + 8.08
40. Procházka Martin          LTU8101 C Lokomotiva Trutnov              23.00   + 8.17
41. Kolář Radek               BRU6901 C Ulita Broumov                   23.02   + 8.19
42. Škoda Jáchym              SNA8702 C TJ Start Náchod                 27.38   +12.55
43. Lžíčař Martin             DOB8803 C KOB Dobruška                    31.12   +16.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H21D      2.30 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kokaisl Tomáš             LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice         16.17         
 2. Grundman Vojtěch          CHC8801 C KOB Choceň                      16.29   + 0.12
 3. Hruska Petr               CET     C TJ Loko Česká Třebová           16.30   + 0.13
 4. Fridrich Petr             LPU7303 C OK Lokomotiva Pardubice         17.31   + 1.14
 5. Macháň Václav             SRK9001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.44   + 2.27
 6. Duch Zdeněk               LPU8306 C OK Lokomotiva Pardubice         19.27   + 3.10
 7. Rykala Daniel             VAM9101 C OOB Vamberk                     19.32   + 3.15
 8. Pešek Kamil               CET8002 C TJ Loko Česká Třebová           20.55   + 4.38
 9. Skop Milan                CET7602 C TJ Loko Česká Třebová           21.45   + 5.28
10. Hromádko Přemysl          BRM7601 C Sokol Burdych                   25.03   + 8.46
11. Král Jiří                 VAM7701 C OOB Vamberk                     31.10   +14.53
12. Sokol Milan               BRM7201 C Sokol Burdych                   36.01   +19.44
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H35C      2.60 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Moskva Roman              ZLH7501 C TJ Zlaté Hory                   19.43         
 2. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         20.00   + 0.17
 3. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        20.11   + 0.28
 4. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         21.17   + 1.34
 5. Killar Marek              LTU6801 C Lokomotiva Trutnov              21.18   + 1.35
 6. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     21.21   + 1.38
 7. Procházka Josef           KON7219 C KOB Konice                      21.37   + 1.54
 8. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        22.55   + 3.12
 9. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            22.58   + 3.15
10. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         24.03   + 4.20
11. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            24.08   + 4.25
12. Adamovský Michal          SHK7203 C TJ Slavia Hradec Králové        25.57   + 6.14
13. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         27.12   + 7.29
14. Vondrouš Jaroslav         PHK5201 C OK 99 Hradec Králové            31.30   +11.47
15. Janda Jiri                KNP     C I. Pražský SK neslyšících       34.39   +14.56
16. Hubáček Libor             LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice            36.37   +16.54
    Mlateček Jiří             TYN6701 C SK Týniště nad Orlicí            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H35D      2.20 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stránský Dušan            LPU7409 C OK Lokomotiva Pardubice         17.09         
 2. Křivda Ivan               CHC6701 C KOB Choceň                      17.10   + 0.01
 3. Heřman Daniel             SRK7102 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.04   + 0.55
 4. Cinkan Zdeněk             LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice         18.27   + 1.18
 5. Langr Jan                 SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové        18.29   + 1.20
 6. Zeman Jan                 SRK6501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.31   + 1.22
 7. Metelka Pavel             XXX     C Neregistrovani 1                18.47   + 1.38
 8. Hauptfleisch Roman        SRK6603 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.02   + 1.53
 9. Macháček Lubomír          CHC7501 C KOB Choceň                      19.08   + 1.59
10. Novotný Pavel             SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové        19.46   + 2.37
11. Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                19.57   + 2.48
12. Vízek Luděk               SHK6001 C TJ Slavia Hradec Králové        20.02   + 2.53
13. Imlauf Martin             SNA6301 C TJ Start Náchod                 20.03   + 2.54
14. Hanuš Pavel               LTU6501 C Lokomotiva Trutnov              20.18   + 3.09
15. Kolář Zdeněk              BRU7101 C Ulita Broumov                   20.33   + 3.24
16. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.36   + 3.27
17. Funda Michal              SHK6403 C TJ Slavia Hradec Králové        20.45   + 3.36
18. Svoboda Miloslav          SHK5901 C TJ Slavia Hradec Králové        21.07   + 3.58
19. Dudášek Karel             DOB7001 C KOB Dobruška                    21.09   + 4.00
20. Koutný Pavel              PHK7108 C OK 99 Hradec Králové            21.29   + 4.20
21. Vychodil Tomáš            SHK6301 C TJ Slavia Hradec Králové        21.31   + 4.22
22. Krejčí Jaroslav           LTU5801 C Lokomotiva Trutnov              21.37   + 4.28
23. Tryzna Pavel              VRL6801 C TJ Spartak Vrchlabí             21.46   + 4.37
24. Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové            21.51   + 4.42
25. Prudík Jiří               ASU7001 C Magnus Orienteering             22.28   + 5.19
26. Divecký Josef             SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové        22.47   + 5.38
27. Kašpar Václav             TYN7001 C SK Týniště nad Orlicí           23.35   + 6.26
28. Václavek Jaroslav         ASU7002 C Magnus Orienteering             23.42   + 6.33
29. Chaloupka Stanislav       CHC6703 C KOB Choceň                      24.09   + 7.00
30. Frömmel Miroslav          BRU6902 C Ulita Broumov                   28.52   +11.43
    Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Levý Tomáš                ZAM6801 C OB Sokol Žamberk                 DISK         
    Kos Michal                SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H45C      2.20 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    16.37         
 2. Petržela Pavel            LTU6301 C Lokomotiva Trutnov              17.42   + 1.05
 3. Zítka Jiří                ABR6201 C A-team Bruntál                  19.00   + 2.23
 4. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    19.24   + 2.47
 5. Jelínek Roman             CHC6301 C KOB Choceň                      19.43   + 3.06
 6. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         19.45   + 3.08
 7. Vykysalý Miroslav         PHK5902 C OK 99 Hradec Králové            20.19   + 3.42
 7. Grundman Martin           CHC5801 C KOB Choceň                      20.19   + 3.42
 9. Kula Jiří                 VAM6102 C OOB Vamberk                     20.21   + 3.44
10. Starý Pavel               VRL6301 C TJ Spartak Vrchlabí             20.22   + 3.45
11. Horák Jiří                LTU5802 C Lokomotiva Trutnov              20.31   + 3.54
12. Hostaš Zdeněk             VAM6403 C OOB Vamberk                     20.33   + 3.56
13. Havlíček Libor            JIL6103 C OK Jilemnice                    20.37   + 4.00
14. Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová           20.44   + 4.07
15. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     22.31   + 5.54
16. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.05   + 6.28
17. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            24.09   + 7.32
18. Jakeš Josef               TYN6501 C SK Týniště nad Orlicí           24.38   + 8.01
19. Hostinský Jiří            LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice         26.19   + 9.42
20. Procházka Jiří            LTU4802 C Lokomotiva Trutnov              28.12   +11.35
21. Vlček Josef               TYN5602 C SK Týniště nad Orlicí           28.43   +12.06
22. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         31.06   +14.29
    Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK lyžování a OB Nová Paka       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H45D      2.00 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rykala Karel              VAM6401 C OOB Vamberk                     19.49         
 2. Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové            20.41   + 0.52
 3. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         21.17   + 1.28
 4. Kološ Oldřich             LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice         21.40   + 1.51
 5. Řehák Pavel               SJC6001 C Sportcentrum Jičín              21.54   + 2.05
 6. Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové            22.08   + 2.19
 7. Lulay Miloš               LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice         22.20   + 2.31
 8. Sáňka Bedřich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice         22.53   + 3.04
 9. Balcar Aleš               PHK5703 C OK 99 Hradec Králové            23.19   + 3.30
10. Černý Petr                ALB6000 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       23.44   + 3.55
11. Andrš Milan               ZAM5801 C OB Sokol Žamberk                23.56   + 4.07
12. Doležal Martin            LTU6401 C Lokomotiva Trutnov              23.57   + 4.08
13. Zákravský Zdeněk          SNA5702 C TJ Start Náchod                 24.01   + 4.12
14. Novák Jiří                VAM6301 C OOB Vamberk                     24.02   + 4.13
15. Ježek Jiří                PHK6201 C OK 99 Hradec Králové            24.26   + 4.37
16. Malec Jaromír             TYN5604 C SK Týniště nad Orlicí           26.19   + 6.30
17. Sajbrt Václav             PHK5402 C OK 99 Hradec Králové            26.30   + 6.41
18. Chalupa Oldřich           LPU5301 C OK Lokomotiva Pardubice         26.47   + 6.58
19. Šabatka Petr              SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové        30.19   +10.30
20. Sůva Petr                 LPU5409 C OK Lokomotiva Pardubice         33.32   +13.43
21. Cink Lubomír              CET5901 C TJ Loko Česká Třebová           40.53   +21.04
    Dutkowski Adam            UAR     C UKS Arkady Raszkow               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H55C      2.00 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knobloch Jindřich         VRL4901 C TJ Spartak Vrchlabí             17.30         
 2. Švadlena Jiří             CHC4601 C KOB Choceň                      17.51   + 0.21
 3. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.59   + 0.29
 4. Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová           18.02   + 0.32
 5. Farář Jaroslav            VRL5002 C TJ Spartak Vrchlabí             19.00   + 1.30
 6. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.05   + 1.35
 7. Pohl Zdeněk               SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.03   + 2.33
 8. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         20.10   + 2.40
 9. Novák Karel               NPA5001 C SK lyžování a OB Nová Paka      21.16   + 3.46
10. Stárek Jiří               SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.32   + 4.02
11. Štregl Tomáš              VRL5001 C TJ Spartak Vrchlabí             23.00   + 5.30
12. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         23.29   + 5.59
13. Doležal Petr              TYN5401 C SK Týniště nad Orlicí           25.05   + 7.35
14. Beňo Miroslav             TYN5301 C SK Týniště nad Orlicí           29.32   +12.02
    Rejmont Milan             LTU4801 C Lokomotiva Trutnov               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H55D      1.70 km, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         18.29         
2. Tobiška Václav            ZAM4401 C OB Sokol Žamberk                19.14   + 0.45
2. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         19.14   + 0.45
4. Fejlek Vojtěch            SHK5202 C TJ Slavia Hradec Králové        20.58   + 2.29
5. Bogulak Adam              PJG     C MKS Paulinum Jelenia Gora       23.06   + 4.37
6. Novotný František         PHK4801 C OK 99 Hradec Králové            25.20   + 6.51
7. Čepelka Petr              LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice         33.31   +15.02
   Chmelík Jiří              LPU4702 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H65C      1.70 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              16.14         
2. Novotný Petr              PHK3802 C OK 99 Hradec Králové            17.26   + 1.12
3. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        17.47   + 1.33
4. Weber Petr                PHK3901 C OK 99 Hradec Králové            18.41   + 2.27
5. Málek Josef               LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice         18.51   + 2.37
6. Vykysalý František        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové            19.27   + 3.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
H65D      1.60 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
HDR      1.80 km, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ondrušová Kateřina        SRK0250 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  10.33         
 2. Král Adam                 CTB0501 C SK Chotěboř                     11.13   + 0.40
 3. Vandasová Adéla           VAM0251 C OOB Vamberk                     11.25   + 0.52
 4. Zeman Ladislav            VAM0202 C OOB Vamberk                     11.33   + 1.00
 5. Grundman Viktor           CHC0301 C KOB Choceň                      13.12   + 2.39
 6. Doucha Martin             SNA0501 C TJ Start Náchod                 14.11   + 3.38
 7. Flegl Martin              SRK0300 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  14.21   + 3.48
 8. Horní Jiří                LTU0801 C Lokomotiva Trutnov              17.28   + 6.55
 9. Pilná Natálie             VRL0351 C TJ Spartak Vrchlabí             20.09   + 9.36
10. Vaclavek Filip            ASU     C Magnus Orienteering             27.03   +16.30
11. Štěpánková Kristýna       ALB0350 C ZŠ Albrechtice nad Orlicí       27.32   +16.59
12. Zitková Andrea            LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice         34.31   +23.58
    Valik Matej               PHK     C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.05.2010 22:05
08.05.2010 6. kolo VcP
P      1.60 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soucek Tomas              XVX     C                                 13.35         
 2. Kohout Josef              XCX     C                                 15.51   + 2.16
 3. Hulek Tomas               YYY     C Neregistrovani 3                15.52   + 2.17
 4. Semrád Pavel              CHC6602 C KOB Choceň                      17.20   + 3.45
 5. Thynova Ivana             XCX     C                                 19.06   + 5.31
 6. Smékalová Ivana           JPV8687 C SK Prostějov                    20.37   + 7.02
 7. Moskvová Agáta            ZLH0551 C TJ Zlaté Hory                   21.39   + 8.04
 8. Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  22.46   + 9.11
 9. Nacu Lenka                LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         28.38   +15.03
10. Kolář Jan                 BRU0101 C Ulita Broumov                   32.34   +18.59
11. Kolářová Renata           BRU7451 C Ulita Broumov                   32.37   +19.02
    Ondrus Martin             XXX     C Neregistrovani 1                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------